Centrum Psychoterapii "Trzy Wymiary", ul. Przejazd 2A, lok. 305, 306 15-430 Białystok

Marcin Marzec

Marcin Marzec

metkapsycholog, certyfikowany specjalista terapii uzależnień, psychoterapeuta

telefon666 980 895

mail

 

Nazywam się Marcin Marzec. Jestem psychologiem, certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień (certyfikat nr. 1444) oraz certfikowanym psychoterapeutą.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem w m. in. w Samodzielnym Publicznym Psychiatrycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Choroszczy, Pracowni Psychoterapii Integracyjnej oraz Centrum Zdrowia Psychicznego Staszica.

Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi od alkoholu, współuzależnionymi i DDA. Jak również w pracy z osobami doświadczającymi trudności emocjonalnych, stanów obniżonego nastroju, przeżywającymi stres i lęk w kontaktach z innymi oraz mającymi trudności z budowaniem satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi.

Ukończyłem czteroletnie szkolenie z zakresu psychoterapii w Szkole Trenerów i Psychoterapeutów Instytutu Gestalt w Krakowie, który posiada akredytację EAP (European Association for Psychoterapy) i EAGT (European Association for Gestalt Therapy)

Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt i jestem pod stałą superwizją certyfikowanego superwizora z Instytutu Gestalt w Krakowie.

Do gabinetu zapraszam osoby:

  • doświadczające trudności w relacjach z innymi ludźmi,
  • cierpiące z powodu depresji, nerwicy, lęku,
  • przezywające kryzysy życiowe (choroba, rozstanie, żałoba),
  • zmagające się z problemami egzystencjalnymi (samotność, brak sensu, cierpienie),
  • przeżywające kryzys w związku partnerskim,
  • poszukujące drogi rozwoju osobistego,
  • „współuzależnione” i „DDA”.
TOP do góry home do strony głównej