Centrum Psychoterapii "Trzy Wymiary", ul. Przejazd 2A, lok. 305, 306 15-430 Białystok

Magdalena Pożarska-Zarzecka

Maciej Maksymiuk

metkaPsycholog, Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień

telefon531 199 593

mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nazywam się Maciej Maksymiuk . Ukończyłem studia magisterskie na kierunku psychologia kliniczna i psychologia zdrowia oraz szkołę psychoterapii CARE Brok, obronioną uzyskaniem państwowego certyfikatu specjalisty. Jako specjalista psychoterapii uzależnień jestem przeszkolony w pracy redukcyjnej. Jako psycholog mam ogromne doświadczenie w pracy klinicznej, diagnozowaniu, pomaganiu i interwencji kryzysowej. Współpracuję również z instytucjami państwowymi jako psycholog sądowy głównie w sprawach dotyczących przemocy w rodzinie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem w stacjonarnych ośrodkach psychoterapii, jak również w placówkach NFZ. Aktualnie pracuję w Ośrodku Psychoterapii Revenu – w którym od jego powstania zajmuje się diagnozowaniem i pomaganiem młodzieży oraz w państwowym gabinecie w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, gdzie zajmuję się pomocą psychologiczną oraz interwencją kryzysową wobec osób które doznawały przemocy w rodzinie lub znajdują się w różnych trudnych życiowych zakrętach. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z młodym pacjentem (od 15 roku życia) oraz osobami dorosłymi. Pomagam psychologicznie w różnych zaburzeniach psychicznych, adaptacyjnych chorobach oraz kryzysach rozwojowych. Systematycznie superwizuję swoja pracę i nieustannie się uczę, podnosząc swoje kwalifikacje. W moim gabinecie można poczuć się bezpiecznym, zrozumianym. W mojej pracy daleko mi do oceniania. Jestem, żeby Cię wysłuchać, zrozumieć i pomóc znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji. W moim gabinecie będziemy prowadzić rozmowy, które leczą. Zapraszam :)

TOP do góry home do strony głównej