Centrum Psychoterapii "Trzy Wymiary", ul. Przejazd 2A, lok. 305, 306 15-430 Białystok

Jolanta-Obidzinska.v2
KOORDYNATOR

Jolanta Obidzińska

metkapsycholog, psychoterapeuta

telefon601 802 076

mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jestem psychologiem. Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie. Moje pierwotne zainteresowania zawodowe związane były głównie z naukami ścisłymi.

Poszukiwanie takiego sposobu życia, na który miałabym całkowitą wewnętrzną zgodę, w wymiarze nie tylko zawodowym, ale też czysto ludzkim, zaowocowało zwróceniem się ku psychologii i odnalezieniem pasji w pracy psychoterapeutycznej.

Podstawę teoretyczną dla swojej pracy znalazłam w jednym z nurtów psychoterapii egzystencjalnej. Ukończyłam 6-letnie szkolenie w zakresie Analizy Egzystencjalnej i Logoterapii. Ponadto – kurs I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (CTSR Warszawa) oraz Szkołę Treningu i warsztatu Psychologicznego (INTRA Warszawa) i in.

Pracuję pod superwizją (superwizorzy GLE – International oraz PTP). Zajmuję się pomocą osobom dorosłym cierpiącym z powodu nerwic, lęków, depresji, trudności w bliskich relacjach, problemów osobowościowych, kryzysów egzystencjalnych związanych z bilansem życia i in. Prowadzę terapię indywidualną. Zapraszam również pary.

W swojej pracy staram się pamiętać o tym, że każda Osoba jest unikalna, a przez to jej osobista sytuacja, system wartości, decyzje jakie podjęła, co uczyniła ze swoim życiem do tej pory i jej zamiary na przyszłość również są takie – niepowtarzalne. To sprawia, że terapia, rozumiana jako spotkanie z drugim człowiekiem, zawsze ma indywidualny charakter. Jej celem jest pomoc Osobie w znalezieniu jej własnej odpowiedzi na wyzwania aktualnej sytuacji. Czasem odbywa się to w powiązaniu z biografią, która nie jest „kuta w kamieniu”, lecz zmienia się wraz z naszym nastawieniem do niej.

Zapraszam na konsultacje i terapię.

TOP do góry home do strony głównej
Artur Wisniewski

Artur Wiśniewski

metkapsycholog, psychoterapeuta

telefon606 345 859

mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Proponuję profesjonalne konsultacje i psychoterapię osobom, które szukają pomocy, mają kłopot ze znalezieniem wsparcia lub nie potrafią odnaleźć odpowiedniego dla siebie sposobu leczenia.
W pracy podchodzę indywidualnie do osoby i zgłaszanego problemu.

Jestem magistrem psychologii, mediatorem, absolwentem Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie oraz magistrem historii Uniwersytetu Warszawskiego.

Wiedzę i doświadczenie zdobyłem w czasie profesjonalnego, 6-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie egzystencjalnym (http://www.analiza-egzystencjalna.pl) oraz kursu psychoterapii par w nurcie egzystencjalnym i systemowym.

Od 2009 roku zawodowo jestem związany z Pionem Psychiatrii Szpitala Wojewódzkiego w Łomży, gdzie pracuję jako psycholog, psychoterapeuta i zajmuję się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej, psychoedukacją, poradnictwem psychologicznym i diagnozą psychologiczną. Przygotowuję również opinie i występuję jako biegły sądowy z zakresu psychologii.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem również m.in. w Oddziale Psychiatrycznym Wojewódzkiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie, Oddziale Psychiatrycznym w Białymstoku SPP w Choroszczy, Klinice Hematologii USK w Białymstoku, Oddziale Neurologii Szpitala Klinicznego AM w Białymstoku, Ośrodku Wsparcia w Kownatach.

W swoich działaniach współpracuję z wieloma innymi specjalistami – daje mi to możliwość bardzo szerokiego spojrzenia na rozpatrywany problem.

Zapraszam!

TOP do góry home do strony głównej
Marcin Marzec

Marcin Marzec

metkapsycholog, certyfikowany specjalista terapii uzależnień, psychoterapeuta

telefon666 980 895

mail

 

Nazywam się Marcin Marzec. Jestem psychologiem, certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień (certyfikat nr. 1444) oraz psychoterapeutą.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem w m. in. w Samodzielnym Publicznym Psychiatrycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Choroszczy, Pracowni Psychoterapii Integracyjnej oraz Centrum Zdrowia Psychicznego Staszica.

Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi od alkoholu, współuzależnionymi i DDA. Jak również w pracy z osobami doświadczającymi trudności emocjonalnych, stanów obniżonego nastroju, przeżywającymi stres i lęk w kontaktach z innymi oraz mającymi trudności z budowaniem satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi.

Ukończyłem czteroletnie szkolenie z zakresu psychoterapii w Szkole Trenerów i Psychoterapeutów Instytutu Gestalt w Krakowie, który posiada akredytację EAP (European Association for Psychoterapy) i EAGT (European Association for Gestalt Therapy)

Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt i jestem pod stałą superwizją certyfikowanego superwizora z Instytutu Gestalt w Krakowie.

Do gabinetu zapraszam osoby:

 • doświadczające trudności w relacjach z innymi ludźmi,
 • cierpiące z powodu depresji, nerwicy, lęku,
 • przezywające kryzysy życiowe (choroba, rozstanie, żałoba),
 • zmagające się z problemami egzystencjalnymi (samotność, brak sensu, cierpienie),
 • przeżywające kryzys w związku partnerskim,
 • poszukujące drogi rozwoju osobistego,
 • „współuzależnione” i „DDA”.
TOP do góry home do strony głównej
Maria Dubrowska

Maria Dubrowska

metkapedagog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, psychoterapeuta

telefon886 559 890

mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ukończyłam Wydział Pedagogiki i Psychologii w Białymstoku. Mam ponad 20 – letnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi i współuzależnionymi, a także DDA. Obecnie pracuję w Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień. Prowadzę terapię indywidualną, grupową, rodzinną oraz par.

Posiadam certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień nr 1032 wydany przez PARPA w zakresie samodzielnego prowadzenia psychoterapii uzależnień. Mam ukończone Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Odbyłam 3 – letnie szkolenie Zakładu Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicium Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jestem absolwentką 4 – letniego Podyplomowego Kursu Psychoterapii organizowanego przez Polski Instytut Ericksonowski. Podnoszę kwalifikacje zawodowe poprzez udział w konferencjach, warsztatach. Mam doświadczenie terapii własnej. Pracuję pod stałą superwizją certyfikowanej psychoterapeutki i superwizora z Polskiego Instytutu Ericksonowskiego w Łodzi.

Zapraszam osoby:

 • pijące szkodliwie i uzależnione od alkoholu,
 • uzależnione behawioralnie (internet, hazard, pracoholizm, zakupoholizm, seksoholizm itp.),
 • współuzależnione (będące w bliskich relacjach z osobami uzależnionymi),
 • DDA- przeżywające trudności,
 • cierpiące z powodu lęku, depresji, nerwicy,
 • przeżywające kryzys,
 • zainteresowane konsultacją, psychoterapią.
G r a f i k - Maria Dubrowska
TOP do góry home do strony głównej
Renata Fudali

Renata Fudali

metkapsycholog, specjalista terapii uzaleznien, psychoterapeuta

telefon608 403 029

mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

       Wszyscy jesteśmy wrażliwi w dzisiejszym stresującym świecie. Czasami czujemy się zagubieni, zaczyna nam brakować równowagi wewnętrznej, doświadczamy rozczarowania...

     Trudno nam w takich chwilach być w relacji z innymi, a nawet samemu ze sobą. Warto pamiętać, że możesz sobie pomóc korzystając z psychoterapii świadczonej przeze mnie. Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz członkiem PTTPB oraz EABST. Pracuję w nurcie poznawczo – behawioralnym. Na co dzień spotykam się i pracuję z osobami dotkniętymi chorobami psychicznymi oraz uzależnionymi. Jestem pasjonatką swojego zawodu i wierzę, że psychoterapia może przynieść pozytywne zmiany. W mojej pracy klienci są najważniejsi, a celem jest, aby pomóc im odzyskać motywację do działań, poczuć się spełnionymi oraz szczęśliwymi w swoim życiu. Cenię znaczenie relacji terapeutycznej i opieram swoją pracę na poufności i poczuciu bezpieczeństwa.

Zapraszam jeżeli:
 • żyjesz w stresie
 • doświadczasz częstych konfliktów w relacjach z ludźmi
 • Twoje emocje wymykają się spod Twojej kontroli
 • odczuwasz niskie poczucie własnej wartości
 • pustkę i bezsilność
 • sięgasz po substancje psychoaktywne
 • własne sposoby radzenia sobie z trudnościami są nieskuteczne
 • masz potrzebę lepiej zrozumieć siebie

Prowadzę terapię w języku polskim, litewskim i rosyjskim.

TOP do góry home do strony głównej
Magdalena Malyszko

Magdalena Małyszko

metkapsycholog, psychoterapeuta, specjalista terapii uzaleznien

telefon606 925 283

mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

       Jestem psychologiem, psychoterapeutą i specjalistą psychoterapii uzależnień. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, a następnie 4-letnie szkolenie z psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie. Posiadam specjalizację w dziedzinie psychologii klinicznej w zakresie diagnozowania zaburzeń psychicznych człowieka dorosłego. Jestem absolwentką Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Warszawie oraz studiów podyplomowych: Psychologia kliniczna w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz Szkoły Terapii Seksualnej w Centrum Terapii Lew- Starowicz w Warszawie.
     Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
     Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Samodzielnym Publicznym Psychiatrycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Choroszczy, Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Poradni Zdrowia Psychicznego Szpitala MSWiA w Białymstoku, Ośrodku Leczenia Uzależnień i Współuzależnień OPTIMA w Białymstoku. Pracuję w nurcie integracyjnym, prowadzę psychoterapię indywidualną, grupową i par.
     Systematycznie superwizuję swoją pracę u certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
     Zapraszam osoby, które:
 • nie radzą sobie w relacjach z ludźmi
 • czują się samotne, niepełnowartościowe, nieszczęśliwe
 • doświadczają kryzysu życiowego (konflikt, rozstanie, strata itp.)
 • cierpią na zaburzenia lękowe, nerwicowe, stany depresyjne, zaburzenia osobowości, zaburzenia odżywiania
 • zmagają się z problemami lub zaburzeniami w sferze seksualnej
 • są uzależnione od substancji (np. alkoholu, narkotyków, leków) lub zachowań (np. hazardu, seksu, komputera)
 • zmagają się z problemem współuzależnienia, DDA
 • mają dolegliwości psychosomatyczne (bóle głowy, brzucha itp.)
 • chcą odnaleźć cel, sens życia
TOP do góry home do strony głównej
Katarzena Kiszkiel

Katarzyna Kiszkiel

metkapsycholog

telefon508 215 649

mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

       „Czujesz, że nie możesz ruszyć z miejsca? Nie wiesz w którym pójść kierunku? A może zabrakło Ci sił i chęci? Spotkajmy się. Razem pochylimy się nad problemem i wspólnie poszukamy rozwiązania”. K.K.

     Nazywam się Katarzyna Kiszkiel, jestem psychologiem. Na co dzień, pracuję z osobami dotkniętymi chorobami psychicznymi, zaburzeniami preferencji seksualnych oraz zagrożonymi wykluczeniem społecznym. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w różnych placówkach oferujących pomoc psychologiczną. Moja praca jest moją pasją. Dbając o jej jakość pogłębiam swoją wiedzę i rozwijam umiejętności uczestnicząc w różnych konferencjach i warsztatach.
     Prowadzę konsultacje psychologiczne i terapię indywidualną w zakresie:
 • problemów osobistych ( trudności w radzeniu sobie z emocjami, stresem, akceptacją siebie, trudności w relacjach społecznych, nieśmiałości),
 • rozwiązywania kryzysów życiowych (rozwód, utrata pracy, nagła choroba, żałoba ),
 • problemów małżeńskich (budowanie i wzmacnianie więzi, poprawa jakości komunikacji, zazdrość, brak satysfakcji z relacji),
 • problemów z seksualnością.

     Zapraszam młodzież i dorosłych.
TOP do góry home do strony głównej
Zdanuczyk Edyta

Edyta Zdanuczyk-Żera

metkapsycholog, psychoterapeuta, specjalista terapii uzaleznien

telefon661 972 788

mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

       Nazywam się Edyta Zdanuczyk-Żera. Jestem psychologiem, certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień (certyfikat nr 1764) oraz psychoterapeutą.
     Czym jest dla mnie psychoterapia i z kim pracuję?
     Psychoterapia jest dla mnie drogą spotykania się z samym sobą a pomocna jest w tym relacja z terapeutą. Każdy człowiek jest skarbem o ogromnej wartości. Pragnę aby to zauważył i uznał. Pracuję w oparciu o zasoby, z zastosowaniem między innymi metafor. Specjalizuję się głównie w pracy z osobami uzależnionymi, współuzależnionymi i DDA. Prowadzę terapię indywidualną, grupową, par oraz rodzin. Dodatkowym obszarem zawodowym, który sobie bardzo cenię i lubię jest praca jako trener.
     Gdzie stale zdobywam doświadczenie zawodowe?
     Doświadczenie zawodowe zdobywałam i nadal zdobywam między innymi w Samodzielnym Publicznym Psychiatrycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Choroszczy oraz w Ośrodku dla osób pokrzywdzonych przestępstwem. Współpracuje również między innymi od 3 lat z Gminą w Dobrzyniewie Dużym prowadząc punkt konsultacyjny dla osób uzależnionych i członków ich rodzin a od 4 lat z PCK jako trener umiejętności miękkich.
     Od kogo się nieustannie uczę?
     Studiowałam na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjalizację z obszaru uzależnień ukończyłam w Szkole Terapeutów Uzależnień rekomendowanej przez PARPA, zaś z obszaru psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Odpowiedzialnie wykonuję swój zawód dlatego systematycznie podnoszę swoje kompetencje poprzez udział w warsztatach i konferencjach z obszaru psychoterapii. Jestem pod stałą superwizją u superwizora z Polskiego Instytutu Ericksonowskiego.
     Kogo zapraszam do gabinetu?
 • osoby uzależnione i te, które zastanawiają się, czy mogą określić się jako uzależnione;
 • osoby współuzależnione (na przykład pochodzące z rodzin gdzie jest/był problem uzależnienia);
 • osoby doświadczające uciążliwego lęku, niepokoju;
 • osoby nieszczęśliwe / niezadowolone ze swojego życia;
 • osoby nie potrafiące nawiązywać bądź trwać w satysfakcjonujących relacjach;
 • osoby mające trudności w różnych obszarach w swoim życiu;
 • osoby, które chcą poprawić komfort swojego życia dzięki pracy nad sobą.

     Możliwe są również sesje w formie online (Skype) po wcześniejszym bezpośrednim umówieniu się na taką formę terapii.
TOP do góry home do strony głównej