Centrum Psychoterapii "Trzy Wymiary", ul. Przejazd 2A, lok. 305, 306 15-430 Białystok

Jolanta-Obidzinska.v2
KOORDYNATOR

Jolanta Obidzińska

metkapsycholog, psychoterapeuta

telefon601 802 076

mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie.

Moje pierwotne zainteresowania zawodowe związane były głównie z naukami ścisłymi. Poszukiwanie takiego sposobu życia, na który miałabym całkowitą wewnętrzną zgodę, w wymiarze nie tylko zawodowym, ale też czysto ludzkim, zaowocowało zwróceniem się ku psychologii i odnalezieniem pasji w pracy psychoterapeutycznej. Podstawę teoretyczną dla swojej pracy znalazłam w jednym z nurtów psychoterapii egzystencjalnej. Jestem certyfikowanym psychoterapeutą w nurcie Analizy Egzystencjalnej i Logoterapii. Ponadto ukończyłam kurs I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (CTSR Warszawa) oraz Szkołę Treningu i warsztatu Psychologicznego (INTRA Warszawa) i in.

Podstawę teoretyczną dla swojej pracy znalazłam w jednym z nurtów psychoterapii egzystencjalnej. Ukończyłam 6-letnie szkolenie w zakresie Analizy Egzystencjalnej i Logoterapii. Ponadto – kurs I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (CTSR Warszawa) oraz Szkołę Treningu i warsztatu Psychologicznego (INTRA Warszawa) i in.

Pracuję pod superwizją (superwizorzy GLE – International i inni).

Zajmuję się pomocą osobom dorosłym cierpiącym z powodu nerwic, lęków, depresji, trudności w bliskich relacjach, problemów osobowościowych, kryzysów egzystencjalnych związanych z bilansem życia i in. Prowadzę terapię indywidualną. Zapraszam również pary.

W swojej pracy staram się pamiętać o tym, że każda Osoba jest unikalna, a przez to jej osobista sytuacja, system wartości, decyzje jakie podjęła, co uczyniła ze swoim życiem do tej pory i jej zamiary na przyszłość również są takie – niepowtarzalne. To sprawia, że terapia, rozumiana jako spotkanie z drugim człowiekiem, zawsze ma indywidualny charakter. Jej celem jest pomoc Osobie w znalezieniu jej własnej odpowiedzi na wyzwania aktualnej sytuacji. Czasem odbywa się to w powiązaniu z biografią, która nie jest „kuta w kamieniu”, lecz zmienia się wraz z naszym nastawieniem do niej.

Zapraszam na konsultacje i terapię.

TOP do góry home do strony głównej
Artur Wisniewski

Artur Wiśniewski

metkapsycholog, psychoterapeuta

telefon606 345 859

mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jestem specjalistą psychologii klinicznej i certyfikowanym psychoterapeutą pracującym pod superwizją.

Proponuję konsultacje lub psychoterapię osobom, które potrzebują pomocy lub wsparcia psychologicznego. Mam doświadczenie w pracy z osobami w żałobie, doświadczającymi przemocy, zmagającymi się z chorobami i trudnościami psychicznymi (depresja, schizofrenia, lęk, zaburzenia osobowości, uzależnienia i inne), chorującymi onkologicznie. W pracy podchodzę indywidualnie do osoby i odczuwanego przez nią cierpienia.

Jestem absolwentem Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyłem 6-letnie podyplomowe szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie egzystencjalnym (http:analiza-egzystencjalna.pl) prowadzone przez prof. Alfrieda Längle, kurs psychoterapii par w podejściu egzystencjalnym i systemowym, podyplomowe studia negocjacji i mediacji oraz 4-letnie podyplomowe szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej (Uniwersytet SWPS Wrocław). Posiadam certyfikat psychoterapeuty wydany przez GLE-International (http:existenzanalyse.org).

Od wielu lat zawodowo jestem związany z Pionem Psychiatrii i Zespołem Leczenia Środowiskowego Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Doświadczenie zawodowe zdobywałem również m.in. w Oddziale Psychiatrycznym Wojewódzkiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie, Oddziałach Psychiatrycznych i Uzależnień SPP w Choroszczy, Klinice Hematologii USK w Białymstoku, Białostockim Centrum Onkologii, Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic „Leszczynowa” w Białymstoku, Oddziale Neurologii Szpitala Klinicznego AM w Białymstoku, Klinice Neurochirurgii Centralnego Szpitala Klinicznego UCK WUM w Warszawie.

Współpracuję z innymi specjalistami – daje mi to możliwość szerokiego spojrzenia na rozpatrywany problem.

Zapraszam!

TOP do góry home do strony głównej
Marcin Marzec

Marcin Marzec

metkapsycholog, certyfikowany specjalista terapii uzależnień, psychoterapeuta

telefon666 980 895

mail

 

Nazywam się Marcin Marzec. Jestem psychologiem, certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień (certyfikat nr. 1444) oraz certfikowanym psychoterapeutą.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem w m. in. w Samodzielnym Publicznym Psychiatrycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Choroszczy, Pracowni Psychoterapii Integracyjnej oraz Centrum Zdrowia Psychicznego Staszica.

Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi od alkoholu, współuzależnionymi i DDA. Jak również w pracy z osobami doświadczającymi trudności emocjonalnych, stanów obniżonego nastroju, przeżywającymi stres i lęk w kontaktach z innymi oraz mającymi trudności z budowaniem satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi.

Ukończyłem czteroletnie szkolenie z zakresu psychoterapii w Szkole Trenerów i Psychoterapeutów Instytutu Gestalt w Krakowie, który posiada akredytację EAP (European Association for Psychoterapy) i EAGT (European Association for Gestalt Therapy)

Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt i jestem pod stałą superwizją certyfikowanego superwizora z Instytutu Gestalt w Krakowie.

Do gabinetu zapraszam osoby:

 • doświadczające trudności w relacjach z innymi ludźmi,
 • cierpiące z powodu depresji, nerwicy, lęku,
 • przezywające kryzysy życiowe (choroba, rozstanie, żałoba),
 • zmagające się z problemami egzystencjalnymi (samotność, brak sensu, cierpienie),
 • przeżywające kryzys w związku partnerskim,
 • poszukujące drogi rozwoju osobistego,
 • „współuzależnione” i „DDA”.
TOP do góry home do strony głównej
Maria Dubrowska

Maria Dubrowska

metkapedagog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, psychoterapeuta

telefon886 559 890

mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ukończyłam Wydział Pedagogiki i Psychologii w Białymstoku. Mam ponad 20 – letnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi i współuzależnionymi, a także DDA. Obecnie pracuję w Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień. Prowadzę terapię indywidualną, grupową, rodzinną oraz par.

Posiadam certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień nr 1032 wydany przez PARPA w zakresie samodzielnego prowadzenia psychoterapii uzależnień. Mam ukończone Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Odbyłam 3 – letnie szkolenie Zakładu Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicium Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jestem absolwentką 4 – letniego Podyplomowego Kursu Psychoterapii organizowanego przez Polski Instytut Ericksonowski. Podnoszę kwalifikacje zawodowe poprzez udział w konferencjach, warsztatach. Mam doświadczenie terapii własnej. Pracuję pod stałą superwizją certyfikowanej psychoterapeutki i superwizora z Polskiego Instytutu Ericksonowskiego w Łodzi.

Zapraszam osoby:

 • pijące szkodliwie i uzależnione od alkoholu,
 • uzależnione behawioralnie (internet, hazard, pracoholizm, zakupoholizm, seksoholizm itp.),
 • współuzależnione (będące w bliskich relacjach z osobami uzależnionymi),
 • DDA- przeżywające trudności,
 • cierpiące z powodu lęku, depresji, nerwicy,
 • przeżywające kryzys,
 • zainteresowane konsultacją, psychoterapią.
G r a f i k - Maria Dubrowska
TOP do góry home do strony głównej
Renata Fudali

Renata Fudali

metkapsycholog, psychoterapeuta w trakcie 4-letniego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu terapeuty poznawczo-behawioralnego

telefon608 403 029

mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

       Wszyscy jesteśmy wrażliwi w dzisiejszym stresującym świecie. Czasami czujemy się zagubieni, zaczyna nam brakować równowagi wewnętrznej, doświadczamy rozczarowania...

     Trudno nam w takich chwilach być w relacji z innymi, a nawet samemu ze sobą. Warto pamiętać, że możesz sobie pomóc korzystając z psychoterapii świadczonej przeze mnie. Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz członkiem PTTPB oraz EABST. Pracuję w nurcie poznawczo – behawioralnym. Na co dzień spotykam się i pracuję z osobami dotkniętymi chorobami psychicznymi oraz uzależnionymi. Jestem pasjonatką swojego zawodu i wierzę, że psychoterapia może przynieść pozytywne zmiany. W mojej pracy klienci są najważniejsi, a celem jest, aby pomóc im odzyskać motywację do działań, poczuć się spełnionymi oraz szczęśliwymi w swoim życiu. Cenię znaczenie relacji terapeutycznej i opieram swoją pracę na poufności i poczuciu bezpieczeństwa.

Zapraszam jeżeli:
 • żyjesz w stresie
 • doświadczasz częstych konfliktów w relacjach z ludźmi
 • Twoje emocje wymykają się spod Twojej kontroli
 • sięgasz po substancje psychoaktywne
 • własne sposoby radzenia sobie z trudnościami są nieskuteczne
 • masz potrzebę lepiej zrozumieć siebie

Prowadzę terapię w języku polskim, litewskim i rosyjskim.

TOP do góry home do strony głównej
Magdalena Malyszko

Magdalena Małyszko

metkapsycholog, psychoterapeuta, specjalista terapii uzaleznien

telefon606 925 283

mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

       Jestem psychologiem, psychoterapeutą i specjalistą psychoterapii uzależnień. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, a następnie 4-letnie szkolenie z psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie. Posiadam specjalizację w dziedzinie psychologii klinicznej w zakresie diagnozowania zaburzeń psychicznych człowieka dorosłego. Jestem absolwentką Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Warszawie oraz studiów podyplomowych: Psychologia kliniczna w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz Szkoły Terapii Seksualnej w Centrum Terapii Lew- Starowicz w Warszawie.
     Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
     Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Samodzielnym Publicznym Psychiatrycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Choroszczy, Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Poradni Zdrowia Psychicznego Szpitala MSWiA w Białymstoku, Ośrodku Leczenia Uzależnień i Współuzależnień OPTIMA w Białymstoku. Pracuję w nurcie integracyjnym, prowadzę psychoterapię indywidualną, grupową i par.
     Systematycznie superwizuję swoją pracę u certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
     Zapraszam osoby, które:
 • nie radzą sobie w relacjach z ludźmi
 • czują się samotne, niepełnowartościowe, nieszczęśliwe
 • doświadczają kryzysu życiowego (konflikt, rozstanie, strata itp.)
 • cierpią na zaburzenia lękowe, nerwicowe, stany depresyjne, zaburzenia osobowości, zaburzenia odżywiania
 • zmagają się z problemami lub zaburzeniami w sferze seksualnej
 • są uzależnione od substancji (np. alkoholu, narkotyków, leków) lub zachowań (np. hazardu, seksu, komputera)
 • zmagają się z problemem współuzależnienia, DDA
 • mają dolegliwości psychosomatyczne (bóle głowy, brzucha itp.)
 • chcą odnaleźć cel, sens życia
TOP do góry home do strony głównej
Katarzena Kiszkiel

Katarzyna Kiszkiel

metkapsycholog

telefon508 215 649

mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

       „Czujesz, że nie możesz ruszyć z miejsca? Nie wiesz w którym pójść kierunku? A może zabrakło Ci sił i chęci? Spotkajmy się. Razem pochylimy się nad problemem i wspólnie poszukamy rozwiązania”. K.K.

     Nazywam się Katarzyna Kiszkiel, jestem psychologiem. Na co dzień, pracuję z osobami dotkniętymi chorobami psychicznymi, zaburzeniami preferencji seksualnych oraz zagrożonymi wykluczeniem społecznym. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w różnych placówkach oferujących pomoc psychologiczną. Moja praca jest moją pasją. Dbając o jej jakość pogłębiam swoją wiedzę i rozwijam umiejętności uczestnicząc w różnych konferencjach i warsztatach.
     Prowadzę konsultacje psychologiczne i terapię indywidualną w zakresie:
 • problemów osobistych ( trudności w radzeniu sobie z emocjami, stresem, akceptacją siebie, trudności w relacjach społecznych, nieśmiałości),
 • rozwiązywania kryzysów życiowych (rozwód, utrata pracy, nagła choroba, żałoba ),
 • problemów małżeńskich (budowanie i wzmacnianie więzi, poprawa jakości komunikacji, zazdrość, brak satysfakcji z relacji),
 • problemów z seksualnością.

     Zapraszam młodzież i dorosłych.
TOP do góry home do strony głównej
DSC 4122 se

Joanna Szmurło

metkapedagog, psychoterapeuta, specjalista terapii uzaleznien

telefon509 980 220

mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Jestem magistrem pedagogiki, specjalistą psychoterapii uzależnień SP/0124/2006 (KBDSN). Prawie od 20 lat pracuję z młodzieżą i dorosłymi. Pracowałam kilkanaście lat w stacjonarnym ośrodku leczenia uzależnień dla młodzieży, zajmując się różnymi formami terapii, psychoterapii i psychoedukacji. Obecnie jestem dyrektorem i współwłaścicielem Ośrodka Terapeutycznego Revenu. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych szkoleniach. Moje doświadczenie terapeutyczne to praca zarówno z młodzieżą jak i dorosłymi. W pracy zawodowej łączę techniki terapeutyczne z szacunkiem do pacjenta i jego potrzeb. Prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową, warsztaty rozwoju osobistego oraz psychoedukację w tematyce uzależnień.
TOP do góry home do strony głównej
EwelinaS

Aleksandra Dawidziuk

metkapsycholog

telefon

 

mail

 

Nazywam się Aleksandra Dawidziuk. Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie szkolenia.

Ukończyłam Uniwersytet SWPS w Warszawie na kierunku psychologia ze specjalnością psychologia kliniczna i zdrowia. Odbyłam 2 letni staż terapeutyczny w ACPiR SWPS w Warszawie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Obecnie jestem w trakcie szkolenia na 4,5 letnim kursie psychoterapii pod kierownictwem prof. dr hab. Andrzeja Cechnickiego, atestowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Prowadzę konsultacje i terapię indywidualną, dzieci (od 10 r ż), młodzieży i dorosłych.

W pracy terapeutycznej cenię relację z drugim człowiekiem, starając się już od pierwszego spotkania budować przestrzeń do jego rozwoju i zmian. Jest dla mnie wielką wartością i wyróżnieniem fakt, że mogę pracować z drugą osobą na płaszczyźnie zaufania, kiedy powierza mi problemy oraz sprawy, o których niekiedy trudno powiedzieć komukolwiek innemu.

Zapraszam m. in. osoby:
• mające problemy w związkach i relacjach międzyludzkich,
• cierpiące z powodu depresji, lęku, zamartwiania się
• z zaburzeniami odżywiania,
• z problemem samouszkodzeń,
• intensywnie przeżywające smutek, złość czy poczucie winy,
• z problemami nerwicowymi, fobiami, napadami paniki,
• z poczuciem życiowej pustki, osamotnienia
• cierpiące z powodu nieśmiałości, niskiej samooceny,
• zmagające się z chorobą przewlekłą.

TOP do góry home do strony głównej
EwelinaS

Edyta Olechno

metkaterapia osób dorosłych

telefon

 788 264 683

mail

 

Nazywam się Edyta Olechno. Jestem psychologiem, certyfikowanym Trenerem Umiejętności Społecznych. Obecnie uczestniczę w szkoleniu przygotowującym do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty w nurcie Analizy Egzystencjalnej i Logoterapii GLE Polska w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam odbywając praktyki w Samodzielnym Publicznym Psychiatrycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej im. dr. S. Deresza,
pracując jako psycholog w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym, Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej , szkole dla dzieci ze spektrum Autyzmu, w projektach aktywizujących do pracy osoby dorosłe z zaburzeniami psychicznymi i niepełnosprawnością intelektualną.
Obecnie zawodowo jestem związana z Oddziałem Rehabilitacji Kardiologicznej oraz Środowiskowym Domem Samopomocy.
W swojej pracy czerpię z nurtu Analizy Egzystencjalnej i Logoterapii, stosuję elementy Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.
Praca jest moją pasją. Podstawą w kontakcie podczas spotkań z drugim człowiekiem to dla mnie relacja oparta na zaufaniu, szacunku, zrozumieniu i autentyczności.

Możesz zwrócić się do mnie o pomoc, kiedy:
- masz poczucie wewnętrznej pustki, utraty sensu życia, nie radzisz sobie z cierpienie;
- nie potrafisz sam poradzić sobie z jakimś problemem, wsparcie bliskich jest niewystarczające, a dotychczasowe sposoby radzenia sobie nie dają poczucia ulgi;
- nie radzisz sobie z nadmiernym stresem lub negatywnymi emocjami, odczuwasz niepokój, lęk;
- nie potrafisz poradzić sobie z życiową sytuacją np. śmiercią bliskiej osoby, utartą pracy, chorobą;
- czujesz się osamotniony, bezradny i pozostawiony sam sobie ze swoim problemem;
- masz problemy w relacjach z innymi: w domu, w pracy…
- dotychczasowe relacje z innymi nie dają Ci satysfakcji, „męczą Cię”
- masz potrzebę, by ktoś Cię wysłuchał…..

TOP do góry home do strony głównej
Magdalena Pożarska-Zarzecka

Magdalena Pożarska-Zarzecka

metkapsycholog, psychoterapeutka

telefon512 012 900

mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jestem psychoterapeutką, psychologiem. Pracuję w nurcie psychoterapii humanistycznej (doświ-adczeniowej), akcentującej empatyczną i autentyczną relację, w której Klient, w swoim własnym tem-pie, może wyrażać siebie: doświadczać uczuć, emocji, odczuć z ciała, myśli, często tych bolesnych, wstydliwych, zagrażających lub do tej pory niedostępnych. Towarzyszę Klientowi w pracy nad pogłębianiem Jego wewnętrznej integracji I zdolności do samoregulacji, które w wyniku różnych trud-nych lub traumatycznych doświadczeń życiowych uległy rozstrojeniu na poziomie układu nerwowego, powodując liczne objawy: lęk, depresję, zaburzenia snu, odżywiania, zaburzenia kompulsywne, tożsamości, uzależnienia, bóle psychogenne, wyczerpanie, niską samoocenę, toksyczny wstyd czy chroniczne samoosądzanie.

Zawsze poruszają mnie momenty, w których w Kliencie dochodzi do zmiany: gdy zwiększa się Jego osobisty potencjał, gdy staje się On bardziej otwarty, autentyczny, odpowiedzialny I wolny, gdy zaczyna swobodnie czuć, realnie widzieć swoje zasoby I ograniczenia oraz podążać w takim kierunku I tworzyć taką relację ze sobą i światem, która Go głęboko zadowala I prawdziwie wyraża.

W swojej pracy chętnie korzystam z dorobku innych podejść psychoterapeutycznych (gł. poznawczo-behawioralnego I psychodynamicznego) oraz terapii I metod zorientowanych na pracę z ciałem (Fo-cusing, Terapia Skoncentrowana na Emocjach - EFT, NARM, Mindfulness).

Zapraszam osoby, które:
- cierpią z powodu przeżytych traum, są ofiarami przemocy fizycznej, psychicznej, nadużyć i za-niedbań, doświadczyły parentyfikacji (np. DDA, DDD);
- przeżywają konflikty wewnętrzne lub kryzysy w różnych obszarach życia (w tym kryzysy egzystencjalne np. połowy lub schyłku życia);
- zmagają się z chorobą somatyczną (np. onkologiczną) lub psychiczną (np. schizofrenią) lub są członkami rodzin osób chorujących i potrzebują wsparcia psychologicznego;
- doświadczyły różnych strat (np.: utraciły bliską osobę, ważną relację, zdrowie, pracę, sens I cel w życiu);
- przeżywają problemy emocjonalne (nie potrafią wyrażać lub regulować emocji, nie wiedzą, co czują lub też silnie odczuwają samotność, pustkę, bezradność, przygnębienie, brak satysfakcji;
- są wobec siebie bardzo krytyczne, wykazują nadmierny perfekcjonizm;
- są wysoko wrażliwe (doświadczają nadmiaru bodźców, emocji, często odczuwają zmęczenie);
- doświadczają trudności w kontakcie z innymi (np. są wrażliwe na ocenę, odrzucenie, ekspozycję społeczną, czują się nierozumiane, nie potrafią stawiać granic, dbać o swoje potrzeby, swobodnie wyrażać siebie);
- prezentują autoagresywne zachowania (np. okaleczają się);
- cierpią na bóle niewiadomego pochodzenia;
- są niezadowolone z jakości swojego życia, szukają dalszych dróg rozwoju, chcą przeżyć swoje życie w zgodzie ze sobą w sposób jak najbardziej pełny I świadomy.

Doświadczenie zawodowe:
- obecnie: psycholog psychoterapeuta w Centrum Zdrowia Psychicznego Szpitala Ogólnego w Grajew-ie (PZP, Oddz. Stacjonarny i Oddz. Dzienny Psychiatryczny), terapia indywidualną I grupową, grupa wsparcia dla rodzin osób chorujących na schizofrenię;
- psycholog w ZLŚ w Centrum Zdrowia Psychicznego, Leczenia Uzależnień i Padaczki w Białymstoku (terapia indywidualna, grupa wsparcia oraz psychoedukacja dla osób z zaburzeniami psychicznymi);
- staże kliniczne: SPP ZOZ w Choroszczy (Oddz. Ogólnopsychiatryczny oraz Oddz. Leczenia Zaburzeń Nerwicowych).

Dyplomy I certyfikaty
- Szkoła Psychoterapii przy Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie;
- Psychologia (specjalność: kliniczna), Uniwersyet Humanistycznospołeczny SWPS w Warszawie;
- Psychosomatyka i somatopsychologia, Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS w Warszawie;
- Szkoła Trenerów METRUM Warsztaty i Doradztwo Psychologiczne z siedzibą w Katowicach;
- Filologia polska (specjalności: pedagogiczna i kulturoznawcza), Uniwersytet w Białymstoku.

Wybrane szkolenia specjalizacyjne:
- NARM (Neuroafektywny Model Relacyjny) – szkolenie dla terapeutów traumy rozwojowej;
- Simontonowska terapia poznawczo-bechawioralna (program rehabilitacji osób z chorobą onko-logiczną...);
- Psychoterapia psychoz w kontekście środowiskowym;
- Racjonalna Terapia Zachowania (RTZ);
- 8-tygodniowy trening MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction);
- Dialog motywujący - szkolenie dla specjalistów pracujących z osobami używającymi środków odur-zających i nowych substancji psychoaktywnych;
- Socjoterapia.

Publikacje:
• Pożarska-Zarzecka M., Oleś P. Dobrostan psychologiczny, postawy egzystencjalne i bilans życia w wieku starszym, Psychologia Rozwojowa, 2019, Tom 24, Numer 4,s. 57-70.
• Kulmacz A., Sańko-Sawczenko M., Pożarska-Zarzecka M., (2012). W stronę tożsamości pełnej, wielowymiarowej W: Edukacja w Samorządzie Białegostoku. Ku mądrej i atrakcyjnej szkole, Białystok: Wydawca Miasto Białystok.

TOP do góry home do strony głównej