Centrum Psychoterapii "Trzy Wymiary", ul. Przejazd 2A, lok. 305, 306 15-430 Białystok

Artur Wisniewski

Artur Wiśniewski

metkapsycholog, psychoterapeuta

telefon606 345 859

mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Proponuję profesjonalne konsultacje i psychoterapię osobom, które szukają pomocy, mają kłopot ze znalezieniem wsparcia lub nie potrafią odnaleźć odpowiedniego dla siebie sposobu leczenia.
W pracy podchodzę indywidualnie do osoby i zgłaszanego problemu.

Jestem magistrem psychologii, mediatorem, absolwentem Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie oraz magistrem historii Uniwersytetu Warszawskiego.

Wiedzę i doświadczenie zdobyłem w czasie profesjonalnego, 6-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie egzystencjalnym (http://www.analiza-egzystencjalna.pl) oraz kursu psychoterapii par w nurcie egzystencjalnym i systemowym.

Od 2009 roku zawodowo jestem związany z Pionem Psychiatrii Szpitala Wojewódzkiego w Łomży, gdzie pracuję jako psycholog, psychoterapeuta i zajmuję się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej, psychoedukacją, poradnictwem psychologicznym i diagnozą psychologiczną. Przygotowuję również opinie i występuję jako biegły sądowy z zakresu psychologii.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem również m.in. w Oddziale Psychiatrycznym Wojewódzkiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie, Oddziale Psychiatrycznym w Białymstoku SPP w Choroszczy, Klinice Hematologii USK w Białymstoku, Oddziale Neurologii Szpitala Klinicznego AM w Białymstoku, Ośrodku Wsparcia w Kownatach.

W swoich działaniach współpracuję z wieloma innymi specjalistami – daje mi to możliwość bardzo szerokiego spojrzenia na rozpatrywany problem.

Zapraszam!

TOP do góry home do strony głównej